Ezan Vakti Alarmı  (MOD/Premium Cracked) 1.2.5

Ezan Vakti Alarmı (MOD/Premium Cracked) 1.2.5

Game Information of Ezan Vakti Alarmı for android Download

App Name Ezan Vakti Alarmı v
Genre Apps, Lifestyle
Size
Latest Version
Get it On Google Play
Update
Package Namecom.gthpro.alarm.clock.time.ezan
Rating ( 844 )
Installs100,000+

Description of Ezan Vakti Alarmı free mods for android

Tam vaktinde bildirim almak istiyorsanız uygulamamızı mutlaka deneyin. Ayarladığınız halde zaman zaman Ezan Vakitlerinde bildirim alamadığınız olmuştur. Uygulamamız bildirimleri tam zamanında almanızı sağlayacak, en son gelişmelere uygun birçok özellik içermektedir. Telefon ve tabletlerde işletim sistemleri birçok etken dolayısıyla uygulamalardan gelen bildirim isteklerini erteleyebilmekte veya hiç karşılamamaktadır.

Uygulamamızın boyutu sadece birkaç megabayttır. Ezan vakitleri, kıble pusulası, ana ekran widgetları gibi sadece en gerekli özellikleri içerir. Uygulamamız çalışırken fazla veri ve bellek kullanmaz. Arkaplanda sürekli çalışarak cihazınıza yük getirmez. Sadece zamanında bildirim alabilmeniz için gerekli fonksiyonları kullanır.

2021 Ramazan imsakiyesi olarak kullanabileceğiniz uygulamamızda Ramazan ayı için özel olarak ayarlanmış bir bölüm daha bulunmaktadır. Buradan iftar ve imsak vakitlerini, oruç tutma süresini, kaç gün geçip kaç gün kaldığını ve bayram namazı vakitlerini görebilirsiniz. (Bayram namazı vakti, bayrama kısa bir süre kala gösterilir.)

Diyanete uygun olarak alınan ezan vakitleri, çok sade ve modern bir ara yüz ile sunulmaktadır. Göz yormayan ve kolay anlaşılır bir ekran ile namaz vakitlerini kolayca takip edebilecek ve tam zamanında bildirim alabileceksiniz.

Dilerseniz namaz vakitlerinden öncesi için de bildirim alarmı kurabilirsiniz.

GPS özelliği sayesinde Dünyanın neresine giderseniz gidin, bulunduğunuz yerin ezan vakitleri otomatik olarak gösterilir. (GPS özelliğini kullanmak istemezseniz bulunduğunuz yeri kendiniz manuel olarak da seçebilirsiniz.)

Kıble yönünü hem harita hem de pusula ile tayin edebilirsiniz. Üstelik her ikisi aynı ekranda. Farklı harita görünümlerini kullanabilirsiniz.

Ana ekranda hadisler, ayetler ve Esmaü’l-Hüsna’dan örnekler yer almaktadır. Bunları dilerseniz yanlarındaki paylaş simgelerine dokunarak kolayca paylaşabilirsiniz. Yine ana ekranda önemli dini günlere kalan sürelere ait bilgiler verilmektedir.

Uygulama boyutunun yüksek olmaması için sadece en çok tercih edilen bildirim sesleri eklenmiştir. Namaz sureleri, dualar ve namaz hocası gibi özellikler marketteki diğer uygulamalarımız arasında mevcuttur.

Uygulamamızın marketteki en güvenilir ve en istikrarlı uygulama olması için gelişen yazılım teknolojisine uygun yeni güncellemeleri sürekli takip edeceğiz. Bu noktada önemli bir uygulamada katkınızın olmasını isterseniz bizlere görüşlerinizi belirtmenizden büyük memnuniyet duyarız. Özellikle bildirim almada bir probleminiz olursa cihaz modelinizle birlikte bizimle paylaşırsanız memnun oluruz. E-posta adresimizi sürekli kontrol ediyor ve her mesaja cevap vermeye gayret ediyoruz. Şimdiden teşekkür ederiz.
If you want to get notifications on time, be sure to try our application. Even though you have set it, you sometimes do not receive notifications during the Azan Times. Our application includes many features that will allow you to receive notifications on time, suitable for the latest developments. Operating systems on phones and tablets may delay or not respond to notification requests from applications due to many factors.

Our application is only a few megabytes in size. It contains only the most essential features such as azan times, qibla compass, home screen widgets. Our application does not use much data and memory while running. It does not burden your device by working continuously in the background. It only uses the necessary functions so that you can receive timely notifications.

In our application, which you can use as a Ramadan prayer for 2021, there is another section specially adjusted for the month of Ramadan. Here you can see iftar and imsak times, fasting period, how many days have passed and how many days are left and eid prayer times. (Eid prayer time is shown shortly before eid.)

Prayer times, which are taken in accordance with the prayer, are presented with a very simple and modern interface. You will be able to easily follow the prayer times and receive notifications just in time with an easy-to-see and eye-free screen.

If you wish, you can set a notification alarm before the prayer times.

Thanks to the GPS feature, wherever you go in the world, the azan times of your location are automatically displayed. (If you don’t want to use the GPS feature, you can also manually select your location.)

You can determine the Qibla direction with both a map and a compass. Moreover, both are on the same screen. You can use different map views.

There are hadiths, verses and examples from Esmaü’l-Husna on the main screen. If you wish, you can easily share them by tapping the share icons next to them. Again, on the main screen, information about the remaining periods of important religious days is given.

Only the most preferred notification sounds have been added to ensure that the application size is not high. Features such as prayer times, prayers and prayer teacher are available among our other apps on the market.

In order for our application to be the most reliable and stable application on the market, we will constantly follow new updates in line with the developing software technology. At this point, if you would like your contribution to an important application, we would be delighted to give us your opinion. Especially if you have a problem receiving notifications, we would appreciate it if you share it with us with your device model. We constantly check our e-mail address and try to answer every message. Thank you in advance.
-Bildirimlerde tam ezan sesinin erken kesilmesiyle ilgili sorun düzeltildi.

-Vakit ve vakit öncesi bildirim sesi olarak cihazınızdaki zil seslerini kullanabilirsiniz. (Bildirim sesleri uygulama açıldığında veya bildirim çubuğu kapatıldığında sonlanacaktır. Hiçbir eylem yapmazsanız yaklaşık 1 dakika sonra ses otomatik olarak sonlandırılacaktır.)

(İyileştirme çalışmalarımız için öneri veya yaşadığınız sorunları lütfen bize 6thpro@gmail.com e-posta adresimiz üzerinden yazın. Teşekkür ederiz.)

Mod Id: com.gthpro.alarm.clock.time.ezan