Kanal D  (MOD/Premium Cracked) 4.2.5

Kanal D (MOD/Premium Cracked) 4.2.5

Game Information of Kanal D for android Download

App Name Kanal D v
Genre Games, Video Players & Editors
Size
Latest Version
Get it On Google Play
Update
Package Namekanald.view
Rating ( 38873 )
Installs5,000,000+

Description of Kanal D free mods for android

Kanal D uygulamasını indirin ve eğlenceyi başlatın! Dizi, program ve filmleri ile geniş bir arşive sahip olan Kanal D uygulamasında, sevdiğiniz dizi ve programların yeni bölümlerini, fragmanlarını ve özel içeriklerini TV’den hemen sonra ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

Kanal D uygulamasında, TV ile eş zamanlı canlı yayını takip edebilir, güncel yayın akışı üzerinden, yayında olan dizi ya da programı hızlıca izleme moduna geçebilirsiniz. Kolay kullanımı ile rahat bir deneyim sunan Kanal D uygulamasında, favori dizi ya da programlarınızın bölümlerini dilediğiniz zaman, kaldığınız yerden izlemeye devam edebilirsiniz.

Uygulamada geçirdiğiniz zamanla ve tercihlerinizle size özel oluşan profil sayfasında, izlemeyi daha sonraya bıraktıklarınız, prestij rozetleriniz, yeni eklenen bölüm, fragman ve özel içerikleriniz için hızlı erişim ve diğer tüm üyelik avantajları elinizin altında.

Kanal D’nin yenilenen Android uygulaması ile dizi, program, film ve haber bültenleri internet erişimi olan her yerde ve her zaman HD görüntü kalitesi ile sizinle.
• Uygulama ara yüzü yenilendi

• Hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri yapıldı

• Kaldığın yerden başlat özelliği yayına alındı

• Fragman gösterimine Story teması eklendi

• Kişiselleştirme özellikli Profil geliştirmeleri yapıldı

• Facebook Login ile kolay giriş sistemi devreye alındı

Mod Id: kanald.view